Prosinec 2006

Doba Ledová 2 - Obleva

18. prosince 2006 v 11:47 | Dragita |  Filmy animované

Doba ledová2

Typ filmu:Animovaný Komedie
Rok výroby:2006

Naše trojice hrdinů stále drží pospolu a užívá si výhody světa, který je ve stavu tání. Žijí v primitivní verzi vodního parku, nabité vodními skluzavkami, bazény s vlnami a spoustou zvířat užívajících si sluníčka. Manny kolem sebe vidí rodiny držící pohromadě a cítí se připraven založit svou rodinu. Nikdo ale v okolí nezahlédnul jiného mamuta celou věčnost, Manny se obává, že může být posledním žijícím mamutem. Potom ale potká ELLIE. Dobré na tom je, že Manny potkal poslední samici mamuta na světě. Špatné na tom je, že Ellie má problémy ohledně pochopení své identity, což klade na Mannyho mnoho neobyčejných nároků.

Doba Ledová 1

11. prosince 2006 v 20:21 | Dragita |  Filmy animované
doba ledová

Typ filmu:Animovaný Komedie
Rok výroby:2002

V prehistorickém světě, kdy mrzne až praští, začíná příběh o migraci.  A s tím přesunem je docela honička, zvlášť když zvířecí tým - mamut, tygr a lenochod - najdou lidské mládě, moc roztomilého človíčka, a usmyslí si, že prcka vrátí rodičům. Během dobrodružné cesty mají zvířata spoustu starostí, jak se uživit. Mamut musí dávat pozor, aby mu věčně někdo nešlapal na chobot. Není tlustý, to ty chlupy dělají, že tak vypadá. Tygr zase potřebuje uchovat svou tygří vážnost. A ještě musí vyřešit spoustů problémů se vztahy. A jaký je to pořádek. když lenochod střídá partnerky jako ponožky. Jak to všechno dopadne?

obrázek nad popisem pochází z: http://pcfilm.czechian.net/detske.htm

Mé Hodnocení:  5 z 5
hodnocení

Lovecká sezóna

11. prosince 2006 v 17:46 | Dragita |  Filmy animované
lovecká sezona

Typ filmu:Animovaný Komedie Rodinný
Rok výroby:2006

Do života Booga, zdomácnělého medvěda grizzlyho bez jakýchkoliv schopností nutných k přežití v divočině, vtrhne jako uragán vychrtlý a upovídaný jelenec Elliot. Když Elliot Booga přesvědčí, aby opustil svůj pohodlný domov v garáži správce parku a okusil, jak chutná život v opravdové přírodě, věci se rychle začnou vymykat kontrole.

Oba hrdinové jsou pouhé tři dny před začátkem lovecké sezóny přemístěni do lesa, kde se musí co nejrychleji aklimatizovat. Oba musí udělat vše proto, aby se jim podařilo rychle sjednotit ostatní zvířata a získat les zpátky. Zpočátku mají ale problémy s ostatními uvířaty, ale před lovci se sjednotí. Boog si začne říkat Boogster a Elliot Tajemný pan E.