Říjen 2007

Stereogramy

28. října 2007 v 22:46 | Dragita
Sehnala jsem pro Vás pár opvdu hezkých stereogramů.
Pokud někdo neví jak je vidět, zkuzte být od obrazovky tak 20cm a rozšvidrat oči(prostě šilhat, rozostřit) až se začně rýsovat obrázek, pomalu se oddalujte:)
Prozatím některé jsou ze stránky www.logika.tym.sk
Tak si to koukejte pořádně užít:)

Tak to jsem já :)

8. října 2007 v 12:00 | Dragita |  About Me
Tento blog mám již léta, tak se hodí menší aktualizace ne? Přece jenom, už je rok 2013 a já se posunula zase o něco dál, změnily se mi priority a zájmy. :)

Tak co bych tu o sobě napsala. Jsem jako docela normální člověk - i když jak se to vezme, pro každého normální znamená něco jiného.

Ráda čtu. Vlastně čím jsem starší, tím větší knihomol se ze mě stává :D Čtu cestou do práce i z práce, čtu si v práci, když je čas....

Takže co čtu? Převážně fantasy. Mám ráda Young adult fantasy i odrostlejší a temnější. Nevadí mi temnota v knížkách ani násilí nebo nějaké nechutnosti - když je to k příběhu a nepřekročí to jistou mez. Ráda si přečtu scifi a občas něco romantického, ale musí to mít fantasy příchuť, jinak mě slaďáky neberou.

Ráda sáhnu po Stephenu Kingovi, Sandersonovi, Sapkowském, Tolkienovi či Červenákovi. Ale oblíbených autorů mám dost a dost. Z novodobých je to třeba Tchaikowski, Beth Revis, Julie Kagawa:)

Jak jsem knihomol, tak jsem stejný maniak do filmů a seriálů. Mám ráda komedie, akční filmy, fantasy a scifi. A mou vášní jsou také animované filmy, nevím proč, ale miluju je:) Začalo to Dobou ledovou, přes Shreka a Bolta a končí to Raubířem ralfem a Příšerkami s.r.o. :) Mimochodem Já padouch také není k zahození.


Občas cítím, že se musím vybouřit na papír nějakou kresbou, tak vezmu tužku, plastickou gumu a jedu. Chytí mě to teď jen jednou za čas, ale stojí to za to. Dříve jsem tu psávala jak mi nejdou kreslit lidi, no a teď, po letech občasného zkoušení na sebe mohu být hrdá, že když něco nakreslím, jako člověk to vypadá. Dokonce se mi povedl i chlap:)

A protože jsem i příležitostná šperkařka, s radostí jsem si kreslila desítky návrhů a nadšeně je vybarvovala, abych přesně vystihla odstín šperku.

<< Tuhle kresbu mám moc ráda, je věnována příběhu Dračí město :)Mějte se všichni krásně

Dragita


Z roku 2009 - v zeleném tričku;) A ta spodní z roku 2007 - můžete srovnat s rokem 2013(nahoře), vlasy mám tak dlouhé, že v těch parnech se dal nosit jen cop:)George Orwell - Farma Zvířat

1. října 2007 v 17:03 | Dragita |  George Orwell
Farma Zvířat
Příběh se odehrává na Panské farmě, kde vládne pan Jones. Zvířatům na farmě, ale nikdy