Jana J.

15. února 2011 v 12:13 | Dragita

Představuji Vám Janu, hlavní postavu a vypravěčku příběhu Síla duše.
Možná když si tento článek přečtete, budete lépe chápat to jak se ve svém příběhu chová, proč zrovna tohle udělala, proč tolik přemýšlí. Nebo se dozvíte to, co by normálně nepřiznala :)Celé jméno: Jana Jahodová
Bydliště: Brno, Czech Republic
Věk: 17 let - narozena 15. března
Výška: 162 cm
Oči: její oči jsou menší, zato sytě modré barvy, neustále zvědavé
Vlasy: má dlouhé hnědé vlasy, které na přímém slunci vypadají světlejší, jako by oříškové. Nosí je většinou rozpuštěné, nebo v culíku.

Miluje jaro, jak všechno kvete a je plné barev. Když se dívá na západ nebo východ slunce vždy ji to naplní pocitem klidu a harmonie. Nevynechá jediný úplněk měsíce, kdy si v poklidu sedne a pozoruje lunu, putující nocí.

Při úplňku bývá trochu hyperaktivní.
V jídle není vybíravá, sní snad všechno, co před ní postavíte, možná až na mořské řasy, chaluhy a různé potvůrky. Pokud byste jí chtěli udělat radost, tak bytostně miluje jalbka, banány, liči a v létě melouny.

Obléká se jen do toho v čem se cítí pohodlně. Většinou volí mezi odstíny modré. Nebrání se ani zelené nebo červené barvě.

Bytostně nesnáší růžovou barvu, oranžovou někdy přetrpí.

Jako ještěr se musí spokojit s tím co dostane - takže přetrpí odhalující šaty, než si konečně obstará něco víc pohodlnějšího.

Co ji vystihuje:

Ze začátku je převážně tichá a stydlivá, ale s potenciálem ke změně. Nejraději by všem ukázala svou cenu - že není jen obyčejná ustrašená holka, kterou musí všichni chránit. Pomalu se snaží najít sama sebe. Jakmile se ocitne v novém světě, kde přežijí jen ti nejsilnější, bude to potřebovat.

Chtěla by být užitečná, pomáhat ostatním, najít svůj smysl života.
Je někdy až moc důvěřivá, zamyšlená a nezdravě zvědavá. Občas je v některých věcech naivní, ale to jen zpočátku. Má srdce na pravém místě a jako přítel vás nikdy nezradí.

Čím ji opravdu naštvete
Lži, pomluvy a přetvářka, násilí a ubližování slabším.

Čím si ji můžete získat
Takže samozřejmě základem je upřímnost. K lidem moc důvěru nemá, zvláště proto, že se momentálně v jejich přítomnosti necítí zrovna nejlépe. Teda pokud budete vědět, co je zač a budete na tom místě sami, určitě bude uvolněnější. Pokud máte obří knihovnu s převážně fantastickou literaturou, je vaše.

Koníčky: knihy, knihy a zase knihy

Mé kresby:Nějaké obrázky z creatorů postav:

Jana a Eldar ve zbroji


Jana, Eldar - Slavnost Míru

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 niviat niviat | 15. února 2011 v 17:04 | Reagovat

Některé body té charakteristiky mi připomínají tebe. :-)  ;-)

2 Dragita Dragita | Web | 15. února 2011 v 17:20 | Reagovat

Je to možné, tato postava je mnou nejvíce inspirovaná, ale ne ve všem ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama