Prosinec 2011

Vánoční soutěže u Abyss

7. prosince 2011 v 21:27 | Dragita |  About Blog
Dlouho jsem se neozvala, ale práce mě celkem vyčerpává. Snažím se podělit veškeré své aktivity, ale na psaní a blog se jaksi nedostává.Tak se omlouvám, zatím aspoň poctivě čtu ;)

Mám poslední den své krátké dovolené a rozhodla jsem se prošmedit trochu blog.cz a narazila jsem na pár zajímavých soutěží u Abyss. Už jsem se účastnila letního čtení, které jsem nestihla dokončit. Teď je na řadě zimní čtení aneb Vánoční putování.
Vybrala jsem si obtížnost s vousatým otcem Vánoc Papa Noëlem, který plní přání ve Francii
Brzy vytvořím i speciální rubriku jen pro tuto akci, která trvá do 15.ledna.

Další soutěže, které se účastním je Vánoční knižní hop. Končí už 22.prosince, ale stále je možné se přihlásit pomocé speciálního formuláře. Za sebe mohu říct, knižní tituly jsou opravdu lákavé. Kdo se ještě nepřihlásil, tak určitě jděte do toho;)
Zde je originální článek od Abyss. http://abyss-mystery.blog.cz

Krásnou akcí je Kouzelná knihovnička. Cílem je vyfotit svou knihovnu teď a potom přesně za rok. Když jsem zavzpomínala jak vypadala moje knihovna před rokem, našla jsem dokonce fotku. Takový obrovský rozdíl. Dvě poličky a teď máme v pokoji dvě vitríny - sice ještě nezaplněné jen samými knihami, ale blíží se to.;) Brzy tu bude samostatný článek s fotkou mé nynejší knihovny. Teď už je přece jen tma:-)

A poslední akcí je Putovní čtenářský deník. Pořád je ještě možnost se přihlásit, bude to začínat až v lednu. Poštou přijde diář, kam každý zapíše své dojmy, postřehy z knihy, kterou zrovna čte a potom další poznámky a vlastní sny, přání. Takové dopisování poštou po republice, rozhodně mě to oslovilo;)

Mějte se krásně a přežijte svátky v pohodě a hlavně ve zdraví. A prosím, nevolejte k O2 na Štědrý den, budu tam sedět do půlnoci a straší mě vidina front na lince:-)
Dragita