Alar - Zarnský princ

11. září 2013 v 16:56 | Dragita
Alar je sice vedlejší postava, která se příběhem Síla duše mihne, ale na druhou stranu pořádně. Je to takový příběhový záporák, který dokázal okouzlit nejednu ženu, ale zároveň je neústupný ve svým cílech. Charakteristika jeho postavy je samozřejmě bez spoilerů, každý se během příběhu nějak změní.
V creatoru nedopadl moc dobře, ale mám dobrou zprávu. Podařilo se mi ho nakreslit. Mám hrubý nákres a fakt to vypadá jako on a hlavně - to vypadá jako muž.

Alar
Věk: 27 let
Výška: 180 cm
Oči: šedivé (spíš světle šedé, jako ledová ocel)
Vlasy: krátké, špinavě blond

Alar je momentálně jediným žijícím dědicem trůnu Zarnského království. Měl ještě tři sourozence (bratra Hellenora III., sestry Zalinu a Allenu), ale krom jeho nejstarší sestry Alleny, která se vdala do královského města Rages, jsou všichni po smrti.
Je to velmi ctižádostivý ( a arogantní) muž. Dosáhne všeho co chce a je ochoten jít i přes mrtvoly, když na to dojde. Jelikož byl vychován jako následník trůnu, je sběhlý v různých technikách boje - Souboje beze zbraně, mečem, dýkou i kopím. Dokáže výborně střílet z luku, vrhat nožem a střílet z palné zbraně. Když si vytyčí nějaký cíl, nedokáže ho nic odradit. Detailně studoval lidskou kulturu (a udržuje přátelské styky s princem Červených ještěrů z města Tysa) i tajemství obchodu. Vše proto, aby byl schopen provést Zarnu dalším stoletím, kterému vládne věda a technika.
Když chce umí být okouzlující i pozorný, ale vždy sleduje jen své vlastní cíle. Není to týmový hráč. Nenechá si rozkazovat. Rád ovládá druhé a jeho pozice mu jeho touhy bohatě naplňuje. Když má chuť flirtuje a svádí ženy na potkání, ale dokáže být stejně smrtonosný, jakmile někdo sáhne na to, co podle něj patří jemu. S otcem si nikdy moc nerozuměl. Připadal mu příliš změkčilý a lehce ovladatelný. Zarna podle něj potřebovala pevnější ruku.
Má všechny dispozice k tomu být silným vládcem.

Alar měl v plánu vrátit Zarnskému království slávu, jakou mělo před staletími.
Jeho otec je ještě mladý, potrvá desetiletí než se Alar stane králem, to mu ale nebrání v rozsáhlém plánování.

Když se pohybuje v Zarně, vždy je okázale oblečený do drahých látek (s ještě bohatší výšivkou) a vzácných kamenů. Na krku nosí zlaté řetězy, na prstech má tři zlaté prsteny a na pažích náramky s topazy a opály.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama