Zeyr Beöres a Dedri Nesëmis

11. září 2013 v 17:16 | Dragita
Zeyr je vedlejší postavou v příběhu Oheň v srdci. Je to prostě takový rarach, který nenechá jedinou sukni na pokoji, je s ním zábava, ale může nabídnout i daleko víc. Provází Janu celým příběhem a já jsem ráda, že jsem ho mohla poznat(vymyslet):)
Dedri je jeho pravým opakem, rozvážný muž s letitými zkušenostmi, rozvážností a vybraným chováním, které každému vezme dech. Má své kouzlo. Jeho druhé jméno znamená ocelový/skálopevný.

Zeyr Beöres z klanu Beöres
Věk: 18 let
Výška: 178 cm
Oči: tmavě šedé
Vlasy: krátké, rovné, černé - neustále rozčepýřené do všech světových stran
Zeyr je energický mladík z rodinného klanu Beöresů. Jelikož si zatím nevysloužil druhé jméno, které by mu zajistilo úctu, používá právě jméno klanu - Beöres. Patří k rase Červených ještěrů a vyrostl v čistě ještěřím městě - ale od lidského byste ho na první pohled nepoznali. Jen tam jezdilo málo aut (většinou měli kola), nebo používali tramvaje, domy byly staré stovky let a zdobené rodovými erby. Díky tomu, že vyrostl obklopený lidskou civilizací (okolní města) je na lidi zvyklý a technika mu není cizí.I když se snaží, aby na něj jeho rodina mohla být pyšná, jedná většinou jako nezřízená střela. Jeden mejdan střídá druhý (alkohol, hudba, ženy, sem tam nějaký halucinogen a hodně silná vodní dýmka), rád se otočí za každou sukní, co kolem něj projde. Užívá si života dokud to jde, jako by každý den mohl být poslední. Nevydrží být chvíli vážný, takže se s ním nikdo nikdy nenudí.
Jako každý ještěr, se od rodičů naučil základy přežití a bojovat. Nejraději používá meč a jen tak ze sportu vrhá nožem. Do učení řádu Erëshan se dal proto, aby rodičům dokázal, že na to má, že jeho jedinou schopností není vymetání barů a lovení holek. (a to se nemusí ani moc snažit)

Zeyr se přátelí s každým kdo má zájem. Je to vlastně taková veselá kopa. Občas mluví jak mu huba narostla. Když si získáte jeho sympatie, může být hodně vstřícný a spolehlivý přítel, který vás nenechá ve štychu.
Většinou je schopný sehnat a zjistit cokoliv, co je potřeba - stačí buď poprosit, zaplatit, nebo zavlnit sukní.
Jako barvu má rád tmavě hnědou a vínovou. Klidně i v kombinaci. Kromě své mateřštiny se na naučil plynně anglicky a španělsky.


Dedri Nesëmis
Věk: 52 let (stále mladý muž, vypadá jak na lidských cca 33-let)
Výška: 181 cm
Oči: oříškově hnědé (barva jako lískové oříšky)
Vlasy: tmavě hnědé, hodně krátké. Vždy vhodně upravené. Na tvářích nosí několikadenní strniště.
Dedri je dospělý muž, který prošel v životě mnohými změnami. Některé na něm zanechaly viditelné šrámy v podobě zjizvené kůže a některé nejsou na první pohled vidět. Je to muž, který ctí staré způsoby, je čestný, spolehlivý a dokonalý džentlmen. S každým mluví s úctou, jakou si podle něj dotyčný zaslouží (většinou víc než by daný ještěr řekl) - a díky tomu se v jeho přítomnosti cítí ostatní důležitější. Je plně oddaný řádu Erëshan a ne jednou to dokázal. Zasvětil tomuhle řádu svůj život a nyní je nejmladším Erk'hem za posledních sto let. A zaslouženě. Dokáže perfektně kontrolovat své emoce když chce a v boji je to smrtonosný protivník, u kterého platí > raději uteč nebo zemři<
Jelikož je mistrem bojových umění (a neustále rozšiřuje své znalosti o další), zůstal posledních patnáct let v řádu jako lektor pro Vyšší úroveň kadetů (i když by ho nadřízení rádi poslali zase do akce jako Bojovníka). Ostatním může připadat odměřený a nad věcí. Nikoho si nepouští k tělu, s nikým se nepřátelí (takže o něm kolují docela nelichotivé zvěsti napříč řádem). Ostatní lektoři a členové řádu ho považují za samotáře a sólového hráče, takže mu dávají prostor a nepletou se do jeho věcí. A on se neplete do jejich.

Patří k rase Hnědých ještěrů. Dokonale se vyzná v ještěří, tak v lidské civilizaci ( i co se týká palných zbraní nebo řízení auta, či motorky). Krom mateřského jazyka a Starého jazyka (starosaurštiny a assaurštiny), ovládá angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu, italštinu, ruštinu, hindštinu a japonštinu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 misao Deino misao Deino | 14. září 2013 v 19:58 | Reagovat

Zeyr je teda k sežrání :D Hmmm Dedri. Toho bych opravdu naštvat nechtěla. :-)
kde bych našla ten program? Mám momentálně tolik postav a nikdo mi je nechce kreslit :-D A já se o to raději pokoušet nebudu :D

2 Dragita Dragita | Web | 15. září 2013 v 13:22 | Reagovat

[1]:Přesně takový mají budit dojem :-)
adresa je tu: http://www.kongregate.com/games/xdanond/anime-character-maker-2

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama