Aktuality :)

17. listopadu 2013 v 0:08 | Dragita |  About Blog
Cítím potřebu tu krátce sepsat na co se chytám, protože si tím aspoň, utřídím myšlenky a nebudu zbytečně dumat, co sepsat dříve.

Po tři týdny jsem byla zavalena Odkazem dračích jezdců, dokud jsem ji zdárně nepřečetla - ne že by mě konec nějak zvláště nadchl, ale o tom zase jindy.
Protože stále nevyšla Snová horečka, vrhla jsem se po letech znovu na sérii Malazská kniha padlých a její Měsíční zahrady. Netuším, co se ve mě změnilo, ale teď jsem dočetla dál než předtím - je to docela na pozornost náročné čtení (ta spousta jmen a názvů! Kdo si může stěžovat na Serafínu, tady je to mnohem horší), ale kupodivu mě to zaujalo a chci, opravdu chci číst dál:)

No a co tu přibude v následujícím týdnu? Jelikož (nevím proč), nemůžu se soustředit na recenzi, když dotyčnou knihu nedržím v ruce, tak koncem týdne konečně zrecenzuji Mycelium, od Vilmy Kadlečkové a Horečku Dananů od Karen Marie Monning. (A víte, že právě vyšel druhý díl Mycelia, Led pod kůží? Hned v pondělí bude můj)

Recenze: nebudu sem dávat přesné dny, někdy se stane, že mám náladu psát o úplně jiné knize, než si předem určím:)

Srhnutí za říjen, na které se poněkud zapomnělo
Sergej Lukjaněnko - Noční hlídka
Vilma Kadlečková - Mycelium
Karen Marie Monning - Horečka Dananů

Psaní:

Kapitola 15. Oheň v srdci
Nová kapitola příběhu Naya

Filmy:

Thor - Temný svět

Ostatní:

Zase jsem kreslila, tentokrát jsem se vyblbla s pastelkama :)
ještě se rozhoduji mezi článkem o zeleném čaji (abych znovu oživila starou rubriku), kde samozřejmě properu své favority, nebo pokračování Zdravého mlsání (aneb, i sušenky se dají mlsat zdravěji:)

No, a jak to tak vypadá, ten následující týden, kdy už nám na dveře bude klepat prosinec, se tu začnou objevovat drobné zkazky a zajímavosti z mnou stvořené ještěří civilizace :)

Čtení zdar a užívejte zbytek podzimu.
(ps:obrázek mraků je můj vlastní:-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lyra Lyra | E-mail | Web | 18. listopadu 2013 v 17:58 | Reagovat

Vypadá to, že máš velké plány do budoucna, tak držím palce, ať ti čas přeje a podaří se ti je všechny úspěšně zrealizovat :-) Osobně se nejvíce těším na článek o zeleném čaji a o filmu Thor - Temný svět :-)

2 Dragita Dragita | Web | 18. listopadu 2013 v 22:50 | Reagovat

[1]: snad se zadaří:) Thora bych chtěla sepsat zítra :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama