Kresby k příběhům 2 - kouzla pastelek

30. prosince 2013 v 17:48 | Dragita |  Mé kresby
Dlouhou dobu jsem nic nenakreslila, vždy, když mě to chytlo (musí být dopoledne,poledne, venku modro a svítí sluníčko, pak mám chuť vzít do ruky tužku a už to jede), tak mi do toho něco vlezlo. Stejně jako dnes - nákupy, vaření, lítání po městě s mamkou/kamarádkou atd. Snad zítra bude také modro, ale pokud ne, stejně si k tomu sednu, už mi to chybí a mám tolik nezpracovaných námětů. (Už mám i hotové jedno grafické zpracování písma)

Přece jen je tu jedna nová kresba. Čmárala jsem a čmárala, až jsem nakreslila mužskou postavu. Dokonce to jako chlap vypadá >> po naskenování se mi to nezdálo, tak jsem ho trochu přegumovala a překreslila a hned se mi to zdá mnohem lepší.

S barvičkami jsem se vyřádila pěkně, mě to prostě hrozně baví.Jako prvního tu máme mladého muže. Už, když jsem ho kreslila, věděla jsem, kdo to bude. Vyloupl se mi z toho jeden z hrdinů Dračího města, Ondřej. (Docela ujde, ne?)


Tady na tomto obrázku je zachycená hlavní hrdinka stejného příběhu Jana. V šedém rouchu, stojící u vchodu do chrámu boha Věčného bytí.

Jako další tu máme jednu z vedlejších postav příběhu - Lianeu. Tentokrát pěkně v barvách.

A jako poslední jsem se opravdu vyblbla. Verzi tužkou jsem dělala cca dvacet hodin a pak to asi během dvou hezky vybarvila. Je to má představa pokoje, který patřil Lie(viz výše), v jejím domovském městě. Hned bych takov brala, jen by tam bylo ještě více knih.

No, a já zítra znovu vezmu do ruky tužku a budu zase čmárat. Ještě chci vyzkoušet zbývající postavy (Eldara), a potom mám vizi, jak Jana s Liou stojí bokem k sobě do V, tvářemi natočené ke čtenáři a mají na sobě šupinaté uniformy a docela vychytralý výraz (jen nevím jak se mi to povede). Á samozřejmě, asi se odreaguji i nějakou dračí kresbou, ať tu mohu představit i velectěné božstvo. Zatím mám jen náčrtky odznaků jednotlivých ras (to jen tak, v příběhu by takové tretky nikdo nenosil :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Adelle Adelle | E-mail | Web | 1. ledna 2014 v 16:14 | Reagovat

Pěkně kreslíš rysy postav :-)

2 Dragita Dragita | Web | 1. ledna 2014 v 17:18 | Reagovat

[1]: děkuji, snad je jednou namaluji všechny, tak si je představuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama