Šťastné a veselé:)

24. prosince 2013 v 15:46 | Dragita |  About Blog
A je to tu. Dnes je Štědrý den. Pro mě mají Vánoční svátky pořád to samé kouzlo, jako když jsem byla malá a neustále se snažím u nás tu krásnou a pohodovou atmosféru zachovat, i když už věština rodiny moc neslaví, protože se jim zdá, že Vánoce mají být jen pro děti. Tak ať, já mám v sobě pořád kus dítěte a jednou budu chtít toto nadšení předat i svým dětem. Mám hezky napečeno, uklizeno a celý by mi voní Vánoční směsí ze skořice, hřebíčku a pomeranče:) Všude mám zapálené svíčky, pověšené jmelí a letos jsem přidala novinku, pomerančové ježky. Krásně voní několik dní.

Stromeček už jen čeká až bude moci skrýt dárky, co si s přítelem vyměníme a já se nemohu dočkat, až se sejdeme u mé mamky doma, na Štědrovečerní večeři s kaprem a bramborovým salátem a budeme koukat na pohádky až do večera. Kdo ví, letos s námi snad bude i můj bratr s přítelkyní a bude nás u stolu zase o něco více:)Řeknu vám, letos poprvé se mi nádherně povedlo všechno cukroví a to už ho peču let a let. Zřejmě jsem konečně našla pravé recepty. Proto všem přeji krásné a pohodové Vánoce, bohatého jěžíška a s cukrovím opatrně, ať se do vejde Štědrovečerní večeře:)


A protože mě čeká skoro čtrnáct dní krásného volna, tak se máte na co těšit. Konečně budu mít dostatek času na recenze a další projekty a články. Do Vánoc jsem se patlala se soutěžními povídkami, nebo jsem pekla cukroví pro sebe a mamku.
  • Přibudou recenze na Dech (Sarah Crosan), Horečku Dananů (Karen Marie Monning) a Měsíční zahrady (Steven Erikson)
  • nové kresby, protože jakmile bylo jen trochu světlo, chytlo mě kreslení :)
  • menší článek věnovaný čajům Roibos a Honeybush, do kterých jsem se zamilovala.
No práce mám nad hlavu, čeká mě pohnout ještě s několika povíkami a ještě mi v hlavě zůstala jedna kresba, co chce dokončit. Mějte se všichni pohodově :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama