Kde mě najdete?

25. ledna 2014 v 12:56 | Dragita |  About Blog
V dnešních dobách sociálních sítí je dobré být někde přihlášen a být vidět, zvláště, když máte svůj blog, web, či autorskou stránku s vlastní tvorbou. Najde vás tak více lidí a je to mnohem pohodlnější, než něco zdlouhavě hledat
Tento blog je sice na půl osobní a na půl knižní, ale věřím, že si své čtenáře najde - ať už hledáte názor na knihu, film, či seriál, nebo si chcete prohlédnout mou tvorbu, či si přečíst nějakou úvahu nebo názor na různá témata. Jednu chvíli jsem se věnovala i focení a básním a kdo ví, kam mě to zavane do budoucna.

Kde mě všude najdete?

Třeba na facebooku. Už kolik hodin, dní, se snažím dát do menu like button - a když jsem konečně našla kde se generuje kód, pro změnu mi to nejde vložit. Takže pokud někdo umíte anglicky a vyznáte se v html, budu ráda za každou radu.

Pokud chcete být v obraze co zrovna čtu, co se chystá nebo mi zrovna běží hlavu, sledujte mě na facebooku.Pro zaryté knihomoly jsem k zastižení i na >>Goodreads.com<<, kde se můžete kouknout na to, co jsem již přečetla a zhodnotila nebo na co se momentálně chystám. Na Goodreads jsem teď jako doma, ostatní knižní profiy už moc neaktualizuji. (třeba cbdb.cz nebo databazeknih.cz)

my read shelf:
Petra Machová's book recommendations, liked quotes, book clubs, book trivia, book lists (read shelf)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama