Hromadný re-reading ČERVNOVÉ KOČIČÍ NOCI - úvodní článek

1. června 2014 v 21:39 | Dragita
Dnes je první červnový den, pravda, skoro nám končí. Ale přesto je pořád ještě čas na zahájení hromadného re-readingu Kočičích nocí od nadané české autorky Blanky Jiruškové, který pořádám dohromady s Cathy (Mezi nebem a peklem) a Niviat.
Ať už jste knihy četli nebo ne, zapojte se spolu s námi a objevte nový svět, kde Kočičí noci mají svůj půvab a taje, které můžeme společně odhalit.

Trilogie je napsaná bohatým květnatým jazykem, který si každý sečtelý čtenář musí pomaloučku vychutnat. Musím se přiznat, první díl jsem již četla a byla jsem z něj nadšená. S radostí ho s vámi přečtu znovu, ponořím se do zvláštního světa, kde lidé uctívají Šarze, boha ohně (který mi jako jediný z božstev utkvěl v hlavě, protože já jsem holt na oheň:)

Zapojte se, napište mi do komentářů přezdívku a blog, abychom s holkama věděly, kdo je s námi. Obrázek si můžete stáhnout, dát na blog na odiv, aby každý věděl, do čeho jste ponořeni.

A samozřejmě, nebyl by to měsíc Kočičích nocí, kdyby na vás nečekala hromada článků, která vám trilogii daleko více přiblíží. Nebudou chybět ukázky z knih, recenze a samozřejmě soutěž o samotné knihy! Dívejte se na všechny blogy i ke Cathy a Niviat, ať o nic nepřijdete - protože každá vám přineseme něco jiného.

Pokud se váháte zapojit, vězte, že Kočičí noci jsou k mání v Levných knihách za symbolické čtyři pětky :) (A ty obálky, já se u nich rozplývám, jak jsou povedené.
Příjemné čtení vám přeje Dragita
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama