About Blog

Rekonstrukce

28. prosince 2010 v 16:11 | Dragita
Právě probíhá rozsáhlá rekonstrukce tohoto blogu. Některé rubriky a články smažu a některé si ponechám  obnovím.

Rozhodla jsem se věnovat tento blog hlavně mým fantasy povídkám a dále je rozvádět. Momentálně je tu k napsaná jedna, zatím bez konce. Tu jsem napsala přez 6 lety, proto teďka prochází celkovou opravou a přepisem. Opravit potřebují jak gramatické chyby tak i některé stupidní dialogy a různé nepřesnosti.

Příběh bude rozšířen a dokončen. Dále budou přibývat články zabývající se kulturou mnou vymyšlených bytostí a časem i další povídky, které zatím nosím jen ve své hlavě.

Přeji Vše krásný Nový rok

Dragita

Happy New Year 2010

31. prosince 2009 v 23:06 | Dragita
Přeji všem krásného Silvestra a hodně štestí zdraví a lásky do Nového roku 2010, ať je tento rok pro každého co nejlepší :-)

Taky se zde hodí přání : Přeji Vám všem co nejmenší kocovinu :-P

Mark Cotta Vaz - Kompletní ilustrovaný průvodce filmem Stmívání

9. září 2009 v 10:57 | Dragita

Slíbila jsem minirecenzi na tuto knihu. Opravdu hodně povedená(kniha).

Článek najdete v této rubrice: << zde >>

Konečně zpátky

1. srpna 2009 v 22:56 | Dragita

Konečně mi dneska zase zapojily net, byly to strašné tahanice s UPC, když někdo jednou zapomene zaplatit net - samozřejmě všechno jsem hnedka zaplatila a radši na platby budu dávat pozor sama. :-)

Takže dva týdny jsem nemohla na net, no hrůza, ale už mám pro Vás připraveny fotky na Stmívání a na Harryho Pottera, tak se těšte :-)

Doba Ledová

19. července 2009 v 16:54 | Dragita
Mi to včera večer nedalo, prostě jsem měla šílenou chuť nafotit nějaký animák:-) A vyšlo to na Dobu ledovou 2. Trojka je už v kině, ale kdo neviděl, nebo si chce jeno prohlédnout obrázky, tak v rubrice filmy najde recenzi s nafocenýma fotkama:-) Fotky jsou dnešní, i když článek je skoro 3 roky starý :-D

Enjoy:-)

Léto je konečně tady :-)

13. července 2009 v 14:23 | Dragita

Tak je to konečně to konečně tady...dorazilo k nám krásné letní počasí:-) Už jsem skoro nedoufala, ale přece jen to vypadá, že to bude letos lepší než loni. Nevím jak u Vás ale u nás v Brně je dneska nádherně. Člověk má jen chuť skočit do bazenu si porádně zaplavat a potom se hezky na dece osvěžit nějakou to zmrzlinkou:-)

Co mám přidat za články??

13. května 2009 v 12:33 | Dragita

Ahoj Lidi, sice teďka už připravuji jeden slíbený článek, ale přesto by mě zajímalo, co vám tady třeba chybí, co bych semka měla ještě dát. Já vím, že návštevnost je malá, komentáře skoro vůbec, přesto mě ale zajímá, aspoň o těch pár lidiček co semka zajdou ,jaký mají názor a co by tady uvítali. Budu si cenit každého příspěvku, vždyť toto je blog pro Vás abyste vždy našli co hledáte.

Třeba pokud chcete nějaký tutoriál, nebo návod, recenzi, nějaké nové mp3, tapety, úplně cokoliv Vás napadne;)

Mějte se všichni krásně

Dragita

Recenze filmů + fotky

12. května 2009 v 21:47 | Dragita
Ahoj lidičky, určitě jste si už všimly, že do rubriky Fimy dlouho nepřibyla žádná recenze a ani nepřibyly fotky k už hotovým recenzím. Problém je v tom, že jsem chyila takový pěkný virus do operační paměti a hodně dlouho jsem se ho nemohla zbavit, nakonec když konečně zmizel vzal sebou i jeden důležitý soubor z počítače, nevím který, ale během pár dní se počítač zpomaloval až nešel vůbec zapnout, pomohlo to zformátovat a znova naistalovat windows, jenže mi taky zmizel můj Acer Power DVD, ve kterém jsem fotila filmy, nevím v jakém další by se dalo fotit, neznáte nějaký???

Moc bych ocenila radu, je tolik krásných filmů a já jsem chtělu ti na svém webu mít své originální fotky, který jinde nejsou.;)

Díky mějte se krásně

Dragita

Upozornění

6. května 2009 v 15:55 | Dragita
Nějak se mi nezobrazují na hlavní stránce nové články.
Novinka je v rubrice blog/me:-)

Novinky :-)

6. května 2009 v 15:39 | Dragita
Ahoj lidi:-) sorry, že jsem dlouho nic nepřidala, problémy ve škole, pak různé akce do večera, že je člověk tak vyštavený, že ani nápady nelezou do hlavy. Prostě totálně vymeteno:-)

Tak na co nového se můžete těšit??

Nové rozvrhy!!!

Nové tutoriály!!!

Něco o mě + já a bižuterie :-P !!!!

Nové tapety do mobilu!!!


Mějte se všichni krásně :-)
 
 

Reklama