About Blog

Veselé Velikonoce

13. dubna 2009 v 10:30 | Dragita

Přeji všem Veselé velikonoce. Třeba letos bude pomlázek a bolavých pozadí o něco více. V posledních letech totiž v mém okolí už nikdo nechodí nikdo nemrská - pokud nepočítám rodiče.:-)
Tak běžte mrskat, mlsat čokoládu, beránka a vajíčka a dosytosti si tento den pořádně užijte. A nesmíme zapoměnout i na kapku alkoholu, ale podle vyprávění přátel mimo město, toho alkoholu je většinou trochu více.

Mějte se krásně, bohatou nadílku od babiček a pohodovou náladu:-)

Oprava článků na blogu

12. dubna 2009 v 17:45 | DragitaDíky změnám na blogu, které většinou vedly k lepšímu, mám tak trochu nepřehledné články, a tak sem se rozhodla změnit jejich zobrazení. Momentálně pracuji na tom ,aby se zobrazovaly správně, proto mějte chvíli strpení, když nějaký článek třeba zabírá celou stránku, nebo jde z něho vidět jen jedna věta atd.

Co nejdříve to bude vše zase opravené a mnohem mnohem přehlednější a upravenější.:-)

A velkou náhodou jsem zjistila, že můj design s plameny je špatně vidět v prohlížeči Internet Explorel. Používám totiž Mozzilu Firefox, stránku nastavenou na fixovat, ale v Explorelu se to jen opakuje. Tak se nedivte, vy co používáte Explorel, že bych měla tak divný design. No upřímě to vypadá strašně. Ale za to já už nemůžu.

Tak se mějte fajn a užívejte velikonoc.:-)

Nové tutoriály!!!

4. dubna 2009 v 20:09 | Dragita

Právě jsem dokončila svůj úplně první wallpaper na pc:-) Byla to fuška, dokonce to vypadá trošku jinak ,ale výsledek je přeci jen pěkný :-)

Silvestr 2008

31. prosince 2008 v 23:55 | Dragita


A je tu Silvestr:D

Doufám ,že si ho pořádně užíváte a ještě nejste pod stolem:P

Za chvíli bude půlnoc a Nový rok, taky se těšíte? Devítka je přece magické číslo.
Snad už máte vybraná svá novoroční předsevzetí, já rozhodně přeji tomuto blogu, aby vydržel další dlouhý rok. Sice tu nebudou denně stovky novinek, ale určitě tento blog jen tak nesune:)

Proto hezky jezte, pijte s vůbec si posledních deset minut vychutnejte a následně celý Nový rok.

Přeju Vám všem hodně štěstí, lásky, zdravý a úspšchů v Novém roce 2009.

Užívejte života:)

A je tu jaro!!!

7. května 2008 v 18:58 | Dragita
Konečně se k nám dostavilo toužebně očekávané jaro. Květiny různých druhů kvetou sice už pár týdnů, ale to pravé teplé a ráno i trochu mrazivé jaro přišlo tento týden.
Je čas pikniků a dlouhých výletů do přírody, sbírání květů a neustále dobré nálady. Miluju tohle období stejně jako léto, hlavně když rozvetou tulipány nesčetných barev a dále pak šeřík, který provoní a prosvětlí zašedlé ulice a zkrášlí byt. Park kolem hradu špilberk je jím úplně dokonale posetý a dokonce jsou tam i dva keře bílých šeříků. Nevímjka vy, ale já tam pokaždé vyrazím a ozdobím s ním kuchyni a pokoj, a pak když přijdu z praxe, nebo školy domů, to tam tak nádherně voní, že mi dobrou náladu nezkazí už snad nic:)

A je tu Silvestr!!

31. prosince 2007 v 0:45 | Dragita
Nazdárek všichni dneska je ten den dneska je den D, dnes je Silvestr 2007!!! Den plný oslav, mejdanů a hlavně taky ohňostojů.
Tak Vám všem přeju, pořádně si dnešek užijte, ale moc to nepřehánějte:P Přece platí jak na novej rok tak po celej rok ne?...Tak vemte kámoše a své drahé polovičky a slůavte až do rána ve zdraví a nekončící zábavě.
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!!
... kliknutím zavřete toto okno

Vánoce 2007 jsou tady:)

24. prosince 2007 v 14:58 | Dragita
Dneska je štědrý den. Takvšem přeji veselého a bohatého ježíška, žádný stres a samou radost, kopu lásky:) Užijte si je pořádně, jsou jen jdnou za rok:)
Jen pro Vás PF 2008 a nezapoměňte si užít Silvestra

Jak na rozcestník

8. prosince 2007 v 13:57 | Dragita

Lámete si hlavu s tím jak rozšířit váš web?...Nebo jen chcete větší přehlednost článků a nevíte jak na to?...Tak právě pro Vás je tento článek kdy postupně, podrobně a pomocí obrázků vysvětlím jak efektivně docílit pěkného rozcestníku:)

Konečně návod na animace

14. září 2007 v 11:27 | Dragita
Tak oznamuji, že včera jsem se konečně odhodlala udělat pro vás návod na animace:) bude tu dnes večer a myslím že je na co se těšit(tedka sem ve škole do tří)...začneme s jednoduchou blikačkou a zkončíme ohněm:)...animace lesku musím ještě protrénovat;)
Vaše Dragita

Prosba

4. srpna 2007 v 14:22 | Dragita
Tak bohužel stále se stává, že někde někdo něco, nebo všechno skopíruje :_( Proto žádám všechny, nekopírujtě z mého blogu. Když už něco chcete skopírovat tak jen JEN se zdrojem. Díky moc všem
 
 

Reklama