Jak si žiju - články

Jak jsem pekla cukroví

14. prosince 2016 v 17:14 | Dragita
Už kolikrát jsem si říkala, že bych měla psát něco jako veřejný deník, zápisky ze života nebo něco podobného. Protože leckdy je u mě doma (a nejen tam) pěkně veselo.

Ráda píšu, tak proč se nepodělit, třeba se pobavíte, třeba ne, to už nechám na vás.
Každopádně, život mi vždycky přichystá něco nového - což pro tento rok platí na 1000% (už si ani nepamatuji jediný týden, kdy by se něco nestalo - mimo normu.)


Jak jsem pekla cukroví

Jak si žiju - listopad - potřebovala bych stroj času

26. listopadu 2014 v 3:09 | Dragita
Jak tak koukám, zase se mi podařilo měsíc jen tak promeškat a s ničím se pořádně nesvěřit :D

Ono je to složitější. V říjnu jsem doufala, že mi už bude dobře, nebudu unavená a zvládnu toho víc.

Na jednu stranu se mi přání splnilo, na tu druhou se to ale dost zvrtlo.

Slíbila jsem kupu věcí, na světlo vylezly i věci staršího řádu, do toho psaní, kreslení, čtení a recenzování... a ještě k tomu furt někde lítám. Snad den nebo dva v týdnu jsem nikam nešla, ale za to jsem byla zalezlá třeba u psaní. Jasně, baví mě to, hodně. Jen prostě nestíhám a kvůli tomu nemohu usnout. Takže se mi pravidelně stává, že zaberu až kolem třetí v noci a ráno jsem pak jako přejetá, absolutně nefunknčí, dokud si nedám kafe a banány s kakaem.

Jak si žiju - říjen, měsíc jako na horské dráze

26. října 2014 v 19:48 | Dragita
Už dlouho jsem nenapsala podobný článek. Vždy mi do toho buď něco vlezlo, nebo jsem čekala na fotky a tak dále. Nakonec bylo moc pozdě, psát zážitky z konkrétního dne.

Třeba hned 9.10. jsem byla účastníkem autorského čtení v knihovně Jiřího Mahena v Brně. Snad fotky budou :D

Říjen je pro mě letos divný měsíc. Půlku týdne lítám všude možně, zařizuju, nakupuju a od čtvrtka do neděle mě něco skolí. Opravdu, zatím to platilo vždy a já jsem z toho jelen.


Jak si žiju - Den změn (5.10.14)

6. října 2014 v 20:18 | Dragita

Na neděli jsem se těšila. Celou sobotu jsem lítala po Praze, kam jsem jela na celodenní výlet spojený s Inkoustovým spichem a srazem redakce webu Dagon.cz. Ale neděle byla volná, neděli jsem měla rezervovanou na malinkatý pokus :)

Jak si žiju - Den, kdy jsem se nezastavila (3.10. 2014)

3. října 2014 v 23:33 | Dragita
První vlaštovka v novém projektu od Rachel Roo :)

Dnes je pátek a já měla úplně nabytý den. Nebyla chvíle - až doteď, kdy bych jen tak lelkovala nebo odpočívala. Plánů jsem měla až moc, ale stihla jsem většinu (jsem na sebe pyšná, začínám si hezky organizovat čas - i když mi to občas ještě ujede a jen tak sedím na netu) :)
 
 

Reklama