Mandalové šílenství

Mandalové šílenství 3

26. listopadu 2014 v 21:49 | Dragita
Sice jsem v listopadu moc volného času neměla, přesto jsem aspoň malou chvíli měla na barvení. Podařilo se mi vykreslit další tři mandaly. Je docela poznat, že první dvě jsem kreslila krátce za sebou (a zrovna, když jsem potřebovala zvednout náladu).

Chtěla bych si na mandaly vyšetřit více času, protože mě jejich barvení baví, čím dál víc. Existuje spousta knížek, časopisů, kde si můžete kreslit, ale tento kousek od CooBoo má nejen velmi pevné strany (tlačit na tužky můžete dle libosti), ale mandal je tam opravdu moře, že so člověk nemůže hned vybrat, kterou dřív. :)

Mandalové šílenství 2

2. listopadu 2014 v 10:58 | Dragita
Tak už jsem si vybarvila další dvě mandaly. Řeknu vám, opravdu jsem za ně ráda. První jsem začala barvit, když jsem měla opravdu hodně špatnou náladu, vlastně v takovém stavu většinou jen koukám na filmy a nic se mnou není. Jenže bylo dopoledne a já musela pak do práce. Rozhodla jsem se zkusit barvení a po hodině a půl mi najednou bylo mnohem lépe. Všechen stres, špatná nálada i únava ze mě spadly. Prostě jsem se soustředila jen na barvy :)

Pokud ještě knihu 101 Mandal pro krásný den nemáte, ihned pro ni běžte. Stojí jen 99 Kč a já jsem opravdu ráda, že ji mám po ruce.

Mandalové šílenství

23. října 2014 v 10:44 | Dragita
S pastelkama sice moc velká kamarádka nejsem, ale mám jich doma hodně, protože se mi líbí jejich barvy :D
A aby mi tu jen tak neležely, rozhodla jsem se také si pořídit novinku od CooBoo 101 Mandal pro krásný den. Jsou tam obrázky od těch nejjednodušších až po složitější, nebo třeba i tvary - kočka, motýl, chameleon :)

Hned jsem se do knihy zamilovala. Tady mohu barvit, tady se mohu kreativně vyblbnout a nemusím mít strach, že tím obrázek zkazím, jako se mi to často stalo třeba u kreslení lidí nebo draků.

Proto tu budu postupně uveřejňovat jednotlivé mandaly. Samozřejmě se pokusím zachytit barvení v procesu, abyste se také mohli podívat, jak černobílý obrázek postupně prokukuje a vystupuje, jako právě zrozený květ.

 
 

Reklama